Mistrovství světa dvojspřeží v Topolčinakách (již proběhla)

29.8. – 1.9. 2013 (čtvrtek večer až neděle)

Odjezd:

Pardubice – před vlakovým nádražím 23.00
Kladruby nad Labem – od pošty 23.30

Program:

Čtvrtek 29. 8.
odjezd z Pardubic a Kladrub nad Labem

Pátek 30. 8.
ráno příjezd do Topolčianek, sledování drezurních úloh, večer odjezd do Nitry, ubytování v hotelu

Sobota 31. 8.
snídaně, příjezd do Topolčianek, maraton, večer odjezd do Nitry

Neděle 1. 9.
snídaně, příjezd do Topolčianek, překážková jízda, závěrečný slavnostní ceremoniál, po skončení akce odjezd do Kladrub n. L. a do Pardubic, předpokládaný návrat okolo půlnoci

V ceně: doprava dálkovým autobusem s výborným panem řidičem z DP Pardubice, 2x ubytování v hotelu v Nitře (+ 2 snídaně), pojištění, vstupné na tři dny (pátek a neděle na tribuně A)

Cena exkurze činí 1000,- Kč + 60,- Euro a je splatná při odjezdu v autobuse. Vzhledem k tomu, že předem nevybírám zálohu, prosím o Vaši jistou účast. V případě nemoci apod. prosím o zajištění náhradního účastníka.

 

Délka trvání tohoto podniku světového významu je tradiční a zahrnuje čtyři dny, přičemž ve čtvrtek a v pátek se jezdí drezury, v sobotu maraton a v neděli překážková jízda, kterou doplní ještě slavnostní závěrečný ceremoniál.

Pokud zbyde čas, bude možné obdivovat i topolčianský zámek, který byl v době 1. republiky oblíbeným letním sídlem našeho první čs. prezidenta T. G. Masaryka.

Exkurze na MS do Topolčianek začne až ve čtvrtek pozdě večer, takže uvidíme páteční drezury a kompletní sobotní a nedělní program. Ubytování se snídaní máme zjištěné v hotelu v Nitře. Rovněž máme zajištěné vstupenky na všechny tři dny.

Je vhodné si vzít s sebou svačinu (další jídlo bude možné nakoupit v obci či v areálu závodů), brýle proti slunci, krém, pokrývku hlavy, fotoaparát, pláštěnku, polštářek na příjemnější sezení :). Dále je třeba si vzít s sebou peníze v eurech (kromě zaplacení části zájezdu i na další stravování)!

Přihlášky s adresou a RČ (kvůli pojištění) do 2.7., www.gotthardova.cz, lenka@gotthardova.cz, telefonem 603 269 705, poštou 533 14 Kladruby nad Labem 91 nebo použijte následující formulář.

Velmi se těším na společnou akci za ojedinělými sportovními výkony na světové úrovni.

 

2 komentáře u „Mistrovství světa dvojspřeží v Topolčinakách (již proběhla)

  1. Pingback: Topolčianky a Moritzburg | Lenka Gotthardová

  2. Pingback: Cesta na MS 2 do Topolčianek | Lenka Gotthardová

Komentáře nejsou povoleny.