100 let – jezdecký den Moritzburg 2024

Zemský hřebčinec v Moritzburgu nedaleko Drážďan slaví letos významné výročí a to sto let od prvního uspořádání slavných jezdeckých dnů, zvaných Hengstparade. Loni jsme se zúčastnili 99. výročí a bylo to báječné. Nešlo tedy odolat a do míst, kde se točila filmová pohádka Tři oříšky pro Popelku zavítáme i letos. Akce se uskuteční v sobotu 7. 9. 2024.

Odjezd autobusu bude v 5.00 od dopravního podniku z Pardubic, v 5.30 z Kladrub od pošty a v 6.30 hod. z Prahy, z Černého mostu od Hornbachu.

Po příjezdu nás bude čekat setkání s paní ředitelkou Dr. Kati Schöpke, prohlídka hřebčince, obhlídka zámku a samotná akce bude začínat ve 13 hodin. Předpokládaný odjezd domů je naplánován na 17.30 hod.

Cena exkurze činí 1500,- Kč a 40,- Euro vstupenka. V ceně je zahrnuta doprava dálkovým autobusem, balíček na oběd, různé drobnosti, průvodcovské služby a pojištění. Platba proběhne až v autobuse, proto Vás po přihlášení prosím o Vaši jistou účast nebo vyhledání náhradníka.

Přihlášky, prosím, zasílejte na mail: lenka@gotthardova.cz do 31. 3. 2024. Uveďte jméno, adresu, rodné číslo kvůli pojištění, telefon, mail a místo, kde budete nastupovat.

Místo i akce jsou nádherné. Máme se na co těšit. Zdraví LG

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je LG. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.