Další exkurze v roce 2018

V letošním roce se podíváme ještě po našem nejbližším okolí a také tradičně do předvánoční Vídně na Španělskou dvorní jezdeckou školu a další hipologické skvosty.

V sobotu a v neděli 14. a 15. července půjdeme či spíše pojedeme po stopách Oktaviána hraběte Kinského a druhý den po stopách Karla knížete Kinského.  Od narození Oktaviána letos uběhne 205 let, od narození Karla 160 let. V souvislosti s Karlem Kinským si budeme připomínat jeho jediné jedinečné vítězství ve Velké národní v Liverpoolu roku 1883. Navštívíme řadu zajímavých míst v okolí Chlumce nad Cidlinou a Heřmanova Městce. Jak budu mít vše konkrétně dojednáno, ráda sem hned přidám článek. Zatím je to orientační informace, abyste si mohli udělat na tento termín volno.

Exkurzi do Vídně plánuji jednak na sobotu 10. 11. na tzv. ranní práci (vstupné 15 Euro) a potom na další týden na sobotu 17. 11. na galapředstavení (cena okolo 100 Euro). Případní zájemci o cestu do Vídně se mohou hlásit mailem již nyní – hlavně na 17. 11., abychom ještě včas mohli objednat vstupenky. Mail: lenka@gotthardova.cz.

Přeji Vám krásnou sezónu a těším se na setkání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je LG. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.