O koních v západních Čechách

Za Svaz chovatelů koní Kinských prezentace koní na jezdeckých dnech v Marbachu 2013 (zprava) - Limitas Kinský a Jana Sudová, Lady Jane Kinská a Jana Březinová (JK Buršice) , Nugát Kinský a Libuše Půlpánová a Orpheus Kinský a Petr Půlpán JS Equus Kinsky). Pózování pro jednu z nejlepších světových fotografek koní - pro Gabrielu Boiselle o:))).

Za Svaz chovatelů koní Kinských prezentace koní na jezdeckých dnech v Marbachu 2013 pod hlavičkou ESSA – zprava Limitas Kinský a Jana Sudová, Lady Jane Kinská a Jana Březinová (JS Buršice), Nugát Kinský a Libuše Půlpánová a Orpheus Kinský a Petr Půlpán (JS Equus Kinsky). Pózování pro jednu z nejlepších světových fotografek koní – pro Gabrielu Boiselle o:))). Foto LG

 

Na pátek 28. 2. je naplánována přednáška na mnohá témata o koních a to v Ujčíně nedaleko Kolince u Klatov. Akci připravují členové JS Buršice v čele s Janou Březinovou a tímto bych Janě ještě jednou ráda poděkovala za milé opětné pozvání. Stěžejní náplní budou koně Kinští a angličtí plnokrevníci. Více informací o přednášce i o přihlášení naleznete na webových stránkách www.js-legacy.wbs.cz pod novinkami roku 2014. Akce začíná v 18 hodin. Těším se další příjemné setkání s mnoha přáteli, kteří upsali svou duši koním.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je LG. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.