Koně Kinští v programu na Equitaně

kinsky-equitanaLetošní ročník světové výstavy koní Equitana v Essenu se koná od soboty 16. 3. do neděle 24. 3. 2013. V rámci Equitany se uskuteční čtyři večerní vystoupení HOP TOP SHOW a nedělní prezentace plemenných hřebců. A právě v rámci nedělního programu vystoupí i koně Kinští.

Equitana je opravdu velkou a významnou výstavou, kam směřují desetitisíce lidí (zpravidla 200 – 300 tisíc návštěvníků). Koncentrace vystavovatelů z celého světa je opravdu jedinečná a tak je tam možné vidět koně z Jižní či Severní Ameriky, z Asie i z Afriky. Z těch evropských si tam vydobyli velký obdiv koně andaluští, lusitánští, camarští, fríští a samozřejmě také starokladrubští a kinští.

Koně Kinští by se měli prezentovat v nedělním večerním programu (17. 3.) v rámci čtverylky tandemů významných evropských chovů a hřebčínů. Dále tam budou mít výstavní stánek, boxy s koňmi a budou vystupovat v rámcových denních programech.

Kdo další se na Equitaně představí, si sdělíme v dalším článku.

Vstupenky na HOP TOP

Každopádně stojí za úvahu vydat se osobně do Essenu na jedno ze čtyř představení HOP TOP SHOW. Vždy jde o velmi kvalitní program, na který se těší tisíce návštěvníků. Večerní show probíhá zpravidla od 20 hod. a to sobotu 16. 3., dále ve středu 20. 3. , v pátek 22. 3 a v sobotu 23. 3. Ceny víkendových vstupenek na show se pohybují mezi 44 – 63 Eury, středeční cena je výhodnější a začíná na 39 Eurech a končí částkou 56 Euro (I. kategorie 56, druhá 49, třetí 44 a čtvrtá 39 Euro).

Pokud byste měli zájem o účast na HOP TOP SHOW, můžete přímo kontaktovat organizátory na www.equitana.com nebo Vám ráda pomohu se závazným objednáním lístků, prostřednictvím objednacího formuláře (formát DOC 147 KB). Možná, že by to bylo výhodnější i kvůli vstupence na výstavu, která běžně stojí o víkendech 20 Euro, ve všední den 16 a pro skupinu je jen za12 Euro. To už by se vyplatilo.

Pokud byste vyjeli na jeden den, pak nejvhodnější by měla být středa, protože za vstup byste mohli zaplatit jen 12 Euro (ve skupině) a za HOP TOP SHOW např. 39. Kdybyste si naopak chtěli dopřát návštěvu o víkendu a lepší vstupenky, vyšlo by Vás to až o 30 Euro více. Můžete se tedy ozývat přes www.gotthardova.cz nebo přímo na mail lenka@gotthardova.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je LG. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.