Krakonoš Vladimír Pechan

V neděli 22. ledna 2023 se dožívá 90. narozenin pan Vladimír Pechan z Hrádečku u Vlčic u Trutnova. Tento nesmírně pracovitý a zároveň originální muž toho stihl ve svém životě velmi mnoho. Bylo toho tolik, že jeho vyprávění vydalo na celou knihu.

V současné době je kniha ve výrobě. Bohužel se nestihne vydat přesně k datu jeho významných narozenin, nicméně ke konci měsíce března by již měla být k dispozici. Později sem ráda přidám celý článek o panu Pechanovi a o jeho celoživotní lásce, kterou byla práce a také koně.

Kniha bude mít více než 220 stránek, text je doplněn mnoha fotografiemi a také rodokmenem rodiny Pechanových. V knize se dočtete, že je jedním z mála diváků, kteří ještě žijí a viděli zvítězit komtesu Latu Brandisovou s Kinskou isabelou Normou ve Velké pardubické v roce 1937.

Sousedem pana Pechana na Hrádečku býval pan prezident Václav Havel, ještě stále je pan režisér Andrej Krob a jeho žena Anna Freimannová a častými hosty u Pechanových býval i Jan Tříska se svou ženou Karlou Chadimovou, Pavel Landovský a další.

Předpokládaná cena knihy bude cca 290,- Kč a objednat si ji můžete mailem na lenka@gotthardova.cz nebo telefonicky na 603 269 705. Knihu lze později vyzvednout i přímo v Kladrubech (čp. 91) nebo v knihkupectví Kosmas na hlavním Pernštýnském náměstí v Pardubicích či jinde. Věřím, že si zajímavě počtete o:))). LG

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je LG. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.