Nový rok 2023

Milí přátelé,

trochu opožděně, ale přece, bych vám všem ráda popřála spokojený a přiměřeně optimistický nový rok. S plánováním exkurzí jsem sice mírně přibrzdila, ale někam bychom se letos vydat mohli. Zatím to vidím na dvoudenní exkurzi na jihovýchod od Pardubic – Veterinární univerzita Brno, Muzeum kočárů v rakouském městě Laa an der Thaja, přespání na jižní Moravě a „kontrola“ slovenského hřebčína v Kopčanech. Předpokládaným termínem by měl být druhý víkend v květnu. V závěru roku v pátek 17. 11. bychom se mohli podívat opět do Vídně – do Španělská dvorní jezdecké školy, do Wagenburgu na kočáry a do jezdeckého obchodního centra Krämersport. Nebo bychom mohli jet v sobotu 10. 12. do hřebčince do Moritzburgu, kde mají adventní prezentaci plemeníků a rovněž bychom se mohli zastavit v Krämersportu u Drážďan.

Bohužel Liverpool i Polsko musím zatím nechat v klidu z mých zdravotních důvodů. Věřím, že mi bude zase brzy lépe a třeba onen dlouhodobě plánovaný zájezd do Polska bychom mohli realizovat v příštím roce na jaře o druhém květnovém svátku.

Brzy sem umístím bližší informace o plánovaných exkurzích. Mějte se všichni co nejlépe. LG

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je LG. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.