Nové exkurze v roce 2016

Zemský hřebčinec Písek, model koně pro sv. Václava podle východofríského hřebce Ardo II od Josefa Václava Myslbeka
Zemský hřebčinec Písek, model koně pro sv. Václava podle východofríského hřebce Ardo II od Josefa Václava Myslbeka

Letošní rok se pomalu blíží ke svému závěru. Určitě jsme ho všichni měli naplněný desítkami či stovkami nejrůznějších akcí a někteří i hipologickými exkurzemi. Letos jsme společně cestovali nejen do Vídně, ale také do slovinské Lipice a rakouského Piberu nebo do německého Brücku u Berlína.V příštím roce nás čekají také zajímavé exkurze, které nás zavedou opět do Španělské dvorní jezdecké školy a dále na místa spojená s dávnou koněspřežkou České Budějovice – Linec – Gmünd, do zemských hřebčinců Písek a Stadl Paura (dnes jezdecké centrum nedaleko Welsu v Rakousku), na jízdu králů do Vlčnova nebo na vrchol sezóny na mistrovství světa čtyřspřeží do holandské Bredy.

Předběžné stručné informace o zamýšlených exkurzích:

1. Exkurze – Vídeň a Heldenberg
Termín: pátek 1. dubna 2016 – Španělská dvorní jezdecká škola Vídeň + výcvikové centrum Heldenberg, cena 900,- Kč + 23,- Euro, (studenti 15,-), (doprava, drobné občerstvení, vstupy, pojištění)

 

Termín: pátek až neděle 6. – 8. května 2016 – Chýnov, Zemský hřebčinec Písek, po stopách koněspřežky – (České Budějovice, Bujanov, Rainbach), Vyšší Brod, Stadl Paura, Wels, Český Krumlov, Olbramovice), cena 4800,- Kč (doprava, plná penze, ubytování, vstupy, průvodci, jízda koněspřežkou, drobné občerstvení, pojištění)

 

3. Exkurze – Vlčnov
Termín: neděle 29. 5. Jízda králů ve Vlčnově, cena 900,- Kč (doprava, vstupné, drobné občerstvení, pojištění)

 

Termín: středa večer – pondělí dopoledne 31. 8. – 5. 9. 2016 – Exkurze na Mistrovství světa v soutěžích čtyřspřeží do holandské Bredy s návštěvou Zemského hřebčince a Bundeschampionatu ve westfálském Warendorfu, sídle Německé jezdecké federace, cena 3500,- Kč + 280,- Euro (doprava, ubytování, polopenze, vstupy, průvodci, doplňkové akce, drobné občerstvení, pojištění).

 

Hezký vánoční dárek

V nejbližší době budou na webových stránkách umístěny bližší informace. Kdybyste se však chtěli hlásit již nyní, stačí zaslat na mail lenka@gotthardova.cz: jméno, adresu, rodné číslo (kvůli pojištění), telefon a mail. Může to být také hezký vánoční dárek.

Těším se na další milá setkání o:)))

LG
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je LG. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.