Nový rok 2022 a nové cesty

Kostel sv. Gottharda v Modřicích u Brna

Vážení a milí přátelé,

ráda bych Vám popřála do nového roku pevné zdraví, dostatek sil a energie ke zvládání všech úkolů, ale také hodně spokojenosti, radosti a pocitu zadostiučinění o:))).

Další novoroční pozdrav je z kategorie svatých Gotthardů, tentokrát z Modřic u Brna. Moc krásný kostel. Až budete cestovat tím směrem, doporučuji tam krátce zastavit…

Co se týká cestovních plánů na rok 2022, tak se budeme ještě držet spíše v naší zemi a jen tak trochu vyjedeme za hranice. V průběhu jara si upřesníme, kam pojedeme. Zatím je v plánu Litomyšl, Vysoké Mýto a Zámrsk. Do Německa bychom si mohli odskočit na konci června (neděle) na akci Titanen der Rennbahn – organizátoři totiž chtějí skončit a tak bude poslední šance tuto velkolepou show chladnokrevných koní vidět. Možná zajedeme ještě do Kopčan a do Bratislavy na dostihy (uvidíme)…

Čas však rychle utíká a již se nám blíží rok 2023, kdy jsme si říkali, že bychom mohli jet do Liverpoolu. Karel kníže Kinský zde slavně zvítězil v roce 1883 a tak se nám blíží 140. výročí této výjimečné události. Lístky se zřejmě budou muset koupit již na jaře 2022. Zatím počítejte s týdenní cestou autobusem, zajímavými zastávkami, ubytováním, stravováním a lístky. Popřemýšlejte o tom, další informace se budu snažit dodat rovněž v průběhu jarních měsíců.

Mějte se všichni co nejlépe. Hodně zdraví Vám, Vašim blízkým a Vašim koním přeje Lenka Gotthardová

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je LG. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.