Co se bude dít v únoru?

Kromě výuky či účasti na mnoha hezkých společenských akcích, jako např. na jezdeckém plese v Radiopaláci (1. 2.) nebo sportovních akcích – Halové závody ve spřežení na Hradištku (1. 2.)., bude možné propagovat český chov koní i na výstavě koní Pferd Bodensee ve Friedrichshafenu (13. – 16. 2.). Kdybyste tam někdo chtěl vzít třeba Vaše propagační materiály, napište mi nebo zavolejte a domluvíme se o:).
V sobotu 22. 2. bude v NH Kladruby probíhat seminář chovatelů starokladrubských koní a v jeho závěru budu moci účastníkům přiblížit historii kladrubského hřebčína.
O týden později, ale již v pátek 28. 2. , jsme se domluvily s Janičkou Březinovou, že budeme pokračovat v přednáškovém (ročním) cyklu. S příznivci koní se sejdeme v Hostinci u Jarošíků v Ujčíně (čp. 22), který leží u Klatov mezi Kolincem a Velharticemi (odkud pocházel slavný Bušek z Velhartic o:)). Začátek akce je naplánován na 18. hodinu a témata jsou následující: Oktavián Kinský, chov koní v Newmarketu, chov anglického plnokrevníka (Ing. Březina) a když zbude čas tak i výjezd na Hengstparade do Marbachu a Kronika kladrubská (přihlášky Legacy.k@seznam.cz, Jana Březinová 731 478 164).
A ještě upozornění pro zájemce o březnovou exkurzi do Vídně. Kapacita autobusu je již naplněna, takže všichni další potencionální zájemci mohou být psáni jako náhradníci. Je mi to líto, ale nebojte, další termín bude v zimním semestru – pravděpodobně v listopadu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je LG. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.