Třetí díl Kroniky kladrubské – křest

KK3-obalkaV průběhu měsíce září a října bude vytištěn již třetí a poslední díl Kroniky kladrubské z pera (a to doslova, neboť vše bylo v krasopisném rukopise) pana Jiřího Hájka. Slavnostní křest se bude konat opět ve Střední škole chovu koní a jezdectví v Kladrubech nad Labem a to ve středu 16. 10. v 17 hodin. Součástí je vždy průvodní slovo ing. Františka Petříka, vyprávění pana Jiřího Hájka a promítání obrázků z aktuálního dílu s komentářem Lenky Gotthardové. A zřejmě symbolicky zasadíme i tři lípy (za každý díl jednu), aby tak jako tři Svatoplukovy pruty držely pohromadě (koně, lidé a duch místa nebo také hřebčín, škola a obec atd.). Akci v hojné míře navštěvují obyvatelé Kladrub a okolí, přátelé koní, obzvláště starokladrubských a příznivci historie. Těšíme se na vás všechny.

Druhý křest proběhne na zámku v Pardubicích a to v pátek 22. listopadu v rámci knižního veletrhu. Bližší informace vám ráda sdělím později. Knihy na dobírku budu rozesílat od druhé poloviny října o:))).

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je LG. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.